علی محمدزاده

علی محمدزاده مدیر و مؤسس برند سیانتل

من علی محمدزاده هستم، مدیر و مؤسس برند سیانتل!, زمستون سال ۱۳۹۰ بود و من فقط بیست سال داشتم که از خدمت سربازی برگشتم و در رشته فناوری اطلاعات مشغول به تحصیل شدم. خب هزینه‌های زندگی و سودای استقلال من رو به فکر یک شغل پاره وقت انداخت و شروع کردم به جست‌و‌جوی کار! بعد از سه ماه گشتن، به صورت اتفاقی یکی از دوستان قدیمیم رو دیدم و سرنوشت من توی همین دیدار رقم خورد! رفیق قدیمی چند ماهی بود که از طریق فروشندگی در فروشگاه موبایل روزگار می‌گذروند و نتیجهٔ جست‌وجوی من به یکی از همکارانش ختم شد که عمده‌فروش لوازم جانبی موبایل بود! من دقیقاً به‌عنوان یک کارگر ساده برای چیدمان و بسته بندی بار مشغول به کار شدم و هرروز تجربه کسب کردم و بالا و پایین بازار رو با گوشت و استخونم درک کردم!
اما بالاخره در سال ۱۳۹۸ تصمیم گرفتم فروشگاه پخش لوازم جانبی موبایل خودم رو راه‌اندازی کنم! ولی با پشتوانهٔ سال‌ها تجربه! و این آغاز سیانتل بود…
از ابتدای کار سیانتل من تنها یک دغدغه داشتم و اون گوتاه کردن فرایند خرید بود! همین دغدغه من رو به سمت دنیای دیجیتال سوق داد و وب‌سایت سیانتل برای عرضهٔ بهتر کالا و جذب مشتریان جدید که در بستر اینترنت به دنبال اجناس با کیفیت و قیمت مناسب هستند طراحی و راه‌اندازی شد!
وب‌سایت سیانتل با همکاری و هم‌فکری متخصصین زبدهٔ بازاریابی دیجیتال آکادمی ایده پردازی وایاس، با رویکرد پخش عمده لوازم جانبی موبایل تحت عنوان «سیانتل» پی‌ریزی و طراحی شد تا خدمات شایانی همچون ثبت سفارش سریع، تخفیفات ویژه، ارسال سریع و رایگان و… به مشتریان گرامی سیانتل عرضه شود و تا کنون افتخار داشته‌ایم به هم‌وطنان و همکاران گرامی خود در زمینهٔ لوازم جانبی موبایل، خدمت‌رسانی کنیم.

فروشگاه اینترنتی سیانتل به عنوان یکی از اولین مرجع تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت خود را از سال 98 با هدف ارائه انواع لوازم جانبی برای تلفن های همراه آغاز کرد.فروشگاه سیانتل برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند. عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه جانبی است. شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری(اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. اما فروشگاه سیانتل با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه سیانتل خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید. در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه سیانتل با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. سیانتل امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع لوازم جانبی برای شما فراهم کند.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.

admin
نوامبر 3, 2019